• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/zeynal.aydn@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/zeynal.aydn@hotmail.com

Lösemili Öğrenciye Anlamlı Yardım

Kozan Koleji öğrencilerinin, lösemili öğrenciye destek için başlattığı yardım kampanyası büyük ilgi gördü.

Kozan Koleji, lösemi teşhisi ile Adana Balcalı Hastanesi Hematoloji servisinde tedavi gören Kızıllar Köyü Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Ümmühan Bozkurt için kapsamlı bir yardım kampanyası başlattı.

Ümmühan Bozkurt’a destek olmak için başlatılan yardım kampanyası için, Kozan Koleji öğrencileri okul bahçesinde stant kurdular ve ailelerinin yaptığı pasta, börek, limonata v.b. içecek ve gıdaları satarak Ümmühan Bozkurt’a destek için yarıştılar. Öğrencilerin alışveriş anı renkli görüntülere sahne oldu. Getirdikleri ürünlerin kısa zamanda satıldığını gören öğrenciler kampanyaya destek vermenin mutluluğunu yaşadılar.     

Okul Müdürü Kemal ALTINTAŞ, yardımlaşmanın tüm insanlığın ortak değeri olduğunu, her insanın kişisel değerinin başkalarına verilen değer kadar olduğuna dikkat çekti ve yardım kampanyasına katılan öğrencileri duyarlılıklarından dolayı kutladığını ve ailelerine de teşekkür ettiğini ifade etti.

Kampanyada toplanan paraların,  Mehmet Bozkurt’un T.C.Ziraat Bankası Kozan Şubesine açtırdığı IBAN:TR 6700 0100 0018 6892 8680 5001 nolu hesaba yatırıldığı kaydedildi.1537 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KOZAN KOLEJİ MARŞI


Bağlantılar